Proroctwa biblijne i Nowy Porządek Świata

Proroctwa biblijne i Nowy Porządek Świata 

Dlaczego tak wielu z nas zamiast zbadać fakty i odkryć prawdę samemu woli słuchać ludzi, którzy wielokrotnie przysięgli oszukać nas ? Ludzie nie chcą poznać prawdy, ponieważ byłoby to dla nich zbyt niewygodne i zbyt niepokojące. Prawda, która szarpie czyjeś nerwy i zakłóca wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa musi być odrzucona. 

Czytaj więcej: Proroctwa biblijne i Nowy Porządek Świata

Mroczna strona rodziny królewskiej

 

Mroczna strona rodziny królewskiej

Hierarchia rodów na szczycie ludzkiej piramidy kontroli i ucisku przekazuje pałeczkę z pokolenia na pokolenie, głównie z ojców na synów. Dzieci z tych rodzin, wybierane do jej przejęcia, od urodzenia wychowuje się tak, by rozumiały Agendę i metody urzeczywistniania „Wielkiej Pracy" za pomocą manipulacji. Rozwój Agendy to misja wpajana im od najmłodszych lat życia. W momencie kiedy nadchodzi ich kolej na przyłączenie się do hierarchii Bractwa i dzierżenie pałeczki przez następne pokolenie, są już ukształtowani jako wysoce nie-zrównoważeni ludzie. Charakteryzują się przenikliwą inteligencją, ale są wyprani ze współczucia i arogancko przeświadczeni o tym, że mają prawo rządzić światem i kontrolować nieświadome masy, które postrzegają jako podrzędne Brytyjski Dom Windsorów jest jednym z nich, tak jak Rothschildowie, europejska monarchia i arystokracja. 

Czytaj więcej: Mroczna strona rodziny królewskiej

Masoneria, Fatima, proroctwa

Masoneria, Fatima, proroctwa 

W 1990 r. w książce Stefana Budzyńskiego: Świat w oczach jasnowidzów. Jak podaje autor, przedstawiona tam wizja przyszłości świata jest zapisem wywiadu, którego portugalska zakonnica Łucja dos Santos udzieliła w latach 60. Augustynowi Fosterowi. Na uwagę zasługuję fakt, że wspomniany wywiad rzeczywiście miał miejsce, a siostra Łucja nigdy nie zaprzeczała, że go udzieliła. W wywiadzie tym zakonnica wymieniła wiele zdarzeń jakie miały nastąpić na świecie.

Czytaj więcej: Masoneria, Fatima, proroctwa

Plan degeneracji społeczeństwa w myśl "szkoły frankfurckiej"

Plan degeneracji społeczeństwa w myśl "szkoły frankfurckiej"

W 1923. w Weimerze w Niemczech postała Szkoła frankfurcka. Wśród jej założycieli znaleźli się: Georg Lukacs, Herbert Marcuse oraz Theodor Adorno. Georg Lucacs doszedł do wniosku, że przeszkodą na drodze do komunistycznego nowego porządku świata był chrześcijański Zachód. 

Czytaj więcej: Plan degeneracji społeczeństwa w myśl "szkoły frankfurckiej"

Plany masonerii wobec Rosji

Plany masonerii wobec Rosji 

Dyrektywa CIA o kryptonimie CNB – 20/1, zatwierdzona przez prezydenta masona 33 stopnia Trumana 18.08.1948 r. Nakazywała:  dokonać zasadniczych zmian w teorii i praktyce polityki zagranicznej dotyczącej państwa i władzy w Rosji. W dyrektywie tej chodziło o to, aby uczynić i utrzymywać Związek Sowiecki słabym politycznie, wojskowo i psychologicznie w konfrontacji z zewnętrznymi siłami tkwiącymi w strukturach jego kontroli. 

Czytaj więcej: Plany masonerii wobec Rosji