Składanie ofiar dzieci w ofierze Szatanowi

Składanie ofiar dzieci w ofierze Szatanowi

Ostatnio na jednym z portali amerykańskich została zaprezentowana interesująca historia byłego bankiera Rolanda Bernarda. Roland to Holender, który przez wiele lat był związany ze światem finansów między innymi dlatego, że posiadał wiele firm i odnosił z nimi kolejne sukcesy. W jednym z wywiadów mężczyzna podzielił się szokującym wyznaniem. Twierdzi on, że został zaproszony przez członków elit finansowych do uczestnictwa w rytuałach podczas których składano w ofierze dzieci. Warto dodać, że nie jest to jedyna afera związana z udziałem dzieci w ostatnim czasie. Niedawno w Stanach Zjednoczonych była nagłośniona sprawa tzw. Pizzagate. Według tej teorii w USA działa szajka pedofilów do których kręgi zasilają politycy, lobbyści i inne wpływowe osoby waszyngtońskiej elity. 

Według Rolanda elity postrzegają zwykłych ludzi jako pasożytów. Wpływowi ludzie są bardzo zadowoleni z tworzenia kolejnych kryzysów gospodarczych i niszczenia firm. Była bankier opisuje również w jaką religię wierzyli ci ludzie: Większość z ludzi podążała za mało popularną religią, ci ludzie, większość z nich była lucyferianami. Możesz powiedzieć, że religia jest bajką. Bóg nie istnieje, nic z tego nie jest prawdą. Cóż, dla tych ludzi to jest prawda i rzeczywistość. I służyli czemuś niematerialnemu co nazwali Lucyferem. 

Na początku mężczyzna traktował uczestnictwa w rytuałach jako dobrą zabawę: Poszedłem, więc do tych miejsc zwanych kościołem szatana. Odwiedziłem te miejsca i oni odprawiali swoją czarną mszę z nagimi kobietami, alkoholem i innymi rzeczami. To mnie zadziwiło. Nie wierzyłem w żadne z tych rzeczy i byłem daleki od przekonania, że wszystko to na serio [...] Byłem gościem w tych kręgach i bardzo mnie to bawiło, widząc nagie kobiety i inne rzeczy. To było dobre życie. Ale w pewnym momencie, dlatego ci to mówię, zostałem zaproszony do uczestnictwa w ofiarach za granicą. W kontynuacji wywiadu Roland wyjaśnia, że tam składano w ofierze dzieci. 

wywiad z Rolandem Bernardem po angielsku

W ostatnim czasie pojawiło się wiele doniesień między innymi o masowych zaginięciach dzieci w Europie i Stanach Zjednoczonych. Co się z nimi dzieję ? Większość spraw pozostaje niewyjaśniona. Bez względu na to, czy mężczyzna mówi prawdę to faktem jest, że elity polityczne są coraz częściej powiązane z pedofilią. Warto wspomnieć między innymi o czasach rządów Margaret Thatcher. Jedna z gazet ujawniła wstrząsające dowody na to, że najwyżej postawieni brytyjscy urzędnicy wiedzieli, że w Westminsterze, w sercu brytyjskiego rządu, istnieje sieć pedofilów. Sprawy w większości były tuszowane. Po ponad 30 latach wznowiono dochodzenia w sprawie molestowania seksualnego dzieci. Ofiary twierdziły, że były systematycznie wykorzystywane jako młodzi chłopcy podczas orgii seksualnych z udziałem sędziów, polityków, oficerów wywiadu i personelu królewskich pałaców. 

Czemu tak ważne są ofiary składane z dzieci w rytuałach ? Według czarnej magii krew ma w sobie niesamowitą energię. Rytuały z dzieci umożliwiają również otwarcie portali, podczas których nasz świat przenikają istoty niematerialne. Demony potrafią hojnie obdarować swoich wyznawców między innymi takimi umiejętnościami jak między innymi: czytanie w myślach, widzenie na odległość, przepowiadanie przyszłości,wpływanie na innych, dają ogromną siłę i wiedzę. Między innymi dlatego tak wiele osób zaangażowanych w okultyzm odnosi sukcesy na polu zawodowym.

Wiele osób nie wierzy w takie rzeczy, ale warto przyswoić sobie podstawową wiedzę związana z egzorcyzmami. Według egzorcystów w ostatnim czasie wzrasta liczba opętań. Po drugie istnieje wiele miejsc podczas których są składane ofiary. W Polsce ciekawe prezentacje miejsc związanych z rytuałami okultystycznymi przedstawia pan Dariusz Kwiecień na swoim kanale na youtube. 

Warto obejrzeć materiał związany z Pizzagate umieszczony na serwisie dailymotion.