Sekretne spotkanie grupy Bildenberg w 2017

Sekretne spotkanie grupy Bildenberg w 2017

Nieformalne spotkanie elit tego świata rozpoczęło się 1 czerwca i zakończy się dzisiaj 4 czerwca. Tegoroczne spotkanie odbywa się w Stanach Zjednoczonych w hotelu Westfields Marriot w Chantilly. Dziwnym zbiegiem okoliczności w czasie trwania ich narad mamy do czynienia z kolejnych zamachem terrorystycznym, który miał miejsce w Londynie. Rok temu podczas ich spotkania w Dreźnie miał miejsce zamach terrorystyczny w klubie dla gejów i lesbijek w Orlando. Według teorii spiskowych ma to na celu odwrócenie uwagi mediów publicznych od ich spotkania. Pierwsze spotkanie tego tajemniczego klubu odbyło się w 1954 r. Więcej o tym można przeczytać tutaj.

Teren otaczający hotel został objęty całkowitą ochroną. Rządy państw goszczących spotkania zawsze współpracuje z policją w celu zapewnienia uczestnikom zgromadzeń bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. W przeszłości dochodziło do licznych aresztowań osób, które próbowały odkryć o czym debatują goście. Dziś to również ma miejsce. Dziennikarze i osoby postronne, które próbowały użyć dronów by zbliżyć się do hotelu są powalani na ziemię przez policję oraz karani wysokimi grzywnami. Warto wspomnieć, że wszelkie sygnały radiowe są zakłócane. Na terenie hotelu nie działają komórki. Nie można też wnieść sprzętu elektronicznego, gdyż używane są wykrywacze metalu. Nie ma żadnej możliwości nagrania tego o czym rozmawiają przybyli goście. 

Grupa co roku na swojej oficjalnej stronie publikuje listę gości. W tym roku z Polski na spotkanie również udał się Radosław Sikorski. Członkowie grupy są zobowiązani do przestrzegania szczególnych zasad postępowania. Najważniejsza z nich to reguła zwana Chatham House. Zasada ta odnosi się do tego, że każdy z uczestników spotkania jest zobowiązany do tego nieujawniania ich treści. 

Według oficjalnej strony grupy w tym roku narady skupią się wokół kilkunastu tematów takich jak: 

 • Administracja Trumpa: ocena dotychczasowej działalności.
 • Stosunki transaltlantyckie: opcje i scenariusze.
 • Transatlantycki sojusz obronny.
 • Strategia Unii Europejskiej.
 • Globalizacja - czy może być spowolniona ?
 • Praca, dochody i niespełnione oczekiwania.
 • Wojna informacyjna z informacją.
 • Dlaczego narasta populizm ?
 • Rosja i jej miejsce w porządku międzynarodowym.
 • Bliski Wschód.
 • Rozpowszechnianie broni jądrowej.
 • Kwestia chińska.
 • Sprawy bieżące. 

O czym tak naprawdę rozmawia grupa Bildenberg tego nie wie tak naprawdę nikt oprócz wtajemniczonych. Podobno największym celem grupy jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata na czele z jednym globalnym rządem oraz masowa depopulacja ludzkości. Na spotkaniu z wyprzedzeniem planowane są wojny i kryzysy finansowe.

Wiele osób nie wierzy w tak wielkie działanie tej grupy, ale ich działania odczuwa bardzo szary przeciętny człowiek. Masowe przymus podejrzanych szczepień dzieci to zasługa tej grupy. Ostatnio w mediach rozpowszechnianie są informacje, że witaminy szkodzą ! Osoby, które nakłaniają do alternatywnego leczenia są niszczone. Przykładem tego w Polsce może być postać Jerzego Zięby. Jakiś czas temu w polskim Sejmie odbyła się debata na temat wprowadzenia GMO do Polski. Zatrucie jedzenia to również plan grupy Bildenberg. Plan grupy zakładał również jakiś czas temu to, że ze sklepów będą wycofane witaminy i leki by ludzie padali na zwykłe choroby i mieli utrudnienie w dostępie do leków. Czy to nie dzieje się obecnie na naszych oczach ? W Polsce wciąż informują nas, że tego rodzaju suplementy będą wycofane, a leki będą jedynie dostępne na receptę.