Bohemian Club i okultyzm 

W 1872 r. w San Francisco zostało założone tajne stowarzyszenie Bohemian Club jako miejsce spotkań ludzi kultury, polityki i wojska. 

Członkami Bohemian Club byli między innymi: Ronald Reagan, Bill Clinton, Tony Blair, G. Bush senior, 

Bohemian Club jest właścicielem posiadłości, która znajduje się w hrabstwie Sonoma w północnej Kalifornii, 75 mil od San Francisco, naprzeciwko małego miasteczka Montereo. Posiadłość jest ukryta wśród lasów. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Wielkość tej dobrze strzeżonej posiadłości wynosi 2700 akrów. 

Od 1905 roku odbywają się tam zgromadzenia, podczas których osoby piastujące wysokie stanowiska odprawiają okultystyczne obrzędy, a potem ucztują, piją alkohol, śpiewają oraz korzystają z usług sprowadzonych specjalnie na te spotkanie luksusowych prostytutek. 

Spotkania te odbywają się co roku, zazwyczaj podczas dwóch ostatnich tygodni lipca. Okres ten jest szczególnie ważny w okultyzmie. W tym czasie Syriusz jest najbardziej widoczny pod Słońcem na południu. Gwiazda Syriusz była uważana za duszę Izydy. W wyobrażeniach astralnych Izyda występowała jako Syriusz. 

W Bohemian Grove znajduje się 12 metrowy posąg Sowy. Illuminaci pod postacią sowy czczą rzymską Minerwę, który była boginią sztuki i rzemiosła. Sowa uchodzi za ptaka przepowiadającego śmierć. 

Aby dokonać swego oczyszczenia od trosk światowych członkowie stowarzyszenia biorą udział w obrzędzie zwanym: Cremation of Care. Ceremonia dopełnia się przy pomocy świec i towarzyszącego zwierzchnika odzianego w togę i zakapturzonego. Podobno obecnie podczas ceremonii używa się manekina w formie egipskiej mumii. 

W Bohemian Grove pod ołtarzem sowy płonie ogień. Kult ognia i związane z nim ofiary praktykowane w Bohemian Club są iskrą, która podpala cały świat. Według amerykańskich autorów ,,Projekt Manhattan?, który zakładał wyprodukowanie pierwszej wojny atomowej została zaplanowana właśnie w Bohemian Grove. Bomba została nazwana mały chłopiec. Według jednej z teorii ofiara rytualna złożona z mieszkańców Hiroszimy i Nagasaki miały przyczynić się do sprowadzenia antychrysta na świat. Dla przypomnienia w Hiroszimie zginęło około 80 tysięcy ludzi, a w Nagasaki od 40 tysięcy do 70 tysięcy osób. 

Po wielkiej uczcie uczestnicy gromadzą się na wschodniej stronie jeziora. Natomiast po drugiej stronie jeziora pod posągiem sowy zbierają się kapłani. Świecą obozowe ognie, narodziny Różanopalącej Jutrzenki. Jest to nawiązanie do greckiej bogini Eos, która nazywa się Jutrzenka Różanopalca. 

Podczas regularnego ośmiorocznego cyklu Wenus zakreśla na niebie pięcioramienną gwiazdę. W hołdzie magii Wenus starożytni Grecy zastosowali ośmioletni cykl w organizacji igrzysk olimpijskich. Tak, więc w symbolu Różanopalącej Jutrzenki, Bohemianie czczą tak naprawdę Lucyfera. 

Biorąc pod uwagę, że tajemnica, która otacza Bohemian Grove, jest spowita dość gęstą mgłą i teren jest silnie strzeżony, dlatego trudno jest komukolwiek wejść na ten teren, aby potajemnie uzyskać informacje co tam się dzieję. 

Anthony Sutton w 1976 r. w czasopiśmie: Phoenix Newsletter opisał na podstawie anonimowych doniesień jakie przerażające wydarzenia mają miejsce na terenie Bohemian Grove: Odbywają się tam pijaństwa i zażywanie narkotyków, połączone z pewnymi nieustalonymi dokładnie orgiami seksualnymi, ale też wiele groźnych dla życia poczynań uczestników włącznie z porywaniem ludzi: gwałty, pedofilia, sodomia i rytualne mordy. Badanie z każdych takich wypadków zostało zabronione za karą National Security Act z 1947 r. Sutton pisał również: Pogański kult Molocha jest kultem ofiarowania, w którym ofiarami są ludzie. W połowie lat 80 mówiło się o morderstwach popełnianych w obozach Grove. Istnieję tam tajna pogańska świątynia. Według jednego ze świadków istnieję tam podziemna sala pokój zwany skórzanym ? te pomieszczenie służy do uprawiania nekrofilii. 

Popularna jest teoria, że Bohemian Grove to miejsce, gdzie spotykają się Iluminaci, aby dyskutować nad sposobami poszerzania swoich wpływów oraz wprowadzenia Nowego Porządku Świata. 

Źródła: 

1. S. Bulza: Bohemian Club - wrota piekieł cz. 1 i cz. 2

2. H. Pająk: Ostoje i plagi masonerii 

3. Anonimowe teksty w internecie