Wizje Krzysztofa Jackowskiego odnośnie zamachów w Europie

Wizje Krzysztofa Jackowskiego odnośnie zamachów w Europie w 2017

Ostatnie godziny w Europie wydają się być szalone. Zamach w Londynie i według ostatnich doniesień nieskuteczny zamach w Belgii budzi w nas strach i jednocześnie ciekawość odnośnie tego co wydarzy się dalej. Śledząc uważnie wizje Pana Jackowskiego można dojść do wniosku, że wiele jego ostatnich wizji wypełnia się na naszych oczach. Rok temu przepowiadał on między innymi skażenie powietrza w Polsce. W wizji widział masy ludzi w Polsce w maskach mających problemy z oddychaniem. Zachęcam do obejrzenia wywiadów z jego udziałem.

Pan Krzysztof Jackowski zapowiada na 2017 rok między innymi rozpad Unii Europejskiej. Uważa on, że wiele krajów może zostać zaangażowanych w tzw suchą wojnę z Syrią, w której niby nic się nie będzie działo, ale społeczeństwo będzie miało wrażenie, że jednak konflikt zbrojny realnie im zagraża. 

Pan Krzysztof rewelacyjnie przepowiedział ostatnie wydarzenia jakie mają miejsce w Europie: Możemy doświadczyć zdarzeń, które będą zmasowane np. w jednym dniu w jednym mieście europejskim będzie w jednej chwili 3 - 4 może 5 zamachów lub w 1 dniu w kilku miastach Europy stanie się zamach. To będzie miało swój cel. Cel dalszego budzenia w Europejczykach niepewności, bałaganu i chaosu. Warto posłuchać tego filmiku, bo wygląda na to, że ta przepowiednia spełnia się na naszych oczach. 

Jackowski zapowiada, że po masowych atakach terrorystycznych zorganizowanych na masową skalę ludzie mogą w pewnym momencie wyjść na ulice i próbować obalić rząd, gdyż będą się czuli mało bezpiecznie we własnym kraju.