Przepowiednie Craiga Hamiltona Parkera

Przepowiednie Craiga Hamiltona Parkera 

Craig Hamilton Parker ur. 1954 r. to współcześnie żyjący jasnowidz. Przewidział on już między innymi takie wydarzenia jak zamach w Nicei oraz Brexit. Mężczyzna twierdzi, że swój dar posiada od dziecka. Od dziecka widzi ludzkie aury oraz dostrzega duchy zmarłych. Mężczyzna uważa się za medium spirytystyczne i podkreśla, że umie nawiązać kontakt z zaświatami. 

Jasnowidz przewidział między innymi przegraną w wyborach Hilary Clinton oraz jej stopniowe wycofywanie się z polityki. Craig Hamilton Parker zapowiedział również, że wybory we Francji wygra Macron. 

Według jasnowidz pod koniec 2017 roku bądź na początku 2018 roku ma dojść do upadku rządów Kim Dzong Una (wiele proroctw z różnych źródeł zapowiada to wydarzenie). Mężczyzna zapowiada również, że dojdzie do rozruchów w Europie, odbędą się manifestacje skrajnej prawicy w Niemczech oraz wybuchu wulkanu. 

Jasnowidz uważa, że do 2025 r. wiele systemów religijnych upadnie, a ludzie będą szukać doświadczeń mistycznych w modlitwie i medytacji (warto dodać, że tajne stowarzyszenia dążą do utworzenia jednej światowej religii). Jedną z najbardziej szokujących przepowiedni Parkera jest to, że według niego może dojść do próby uprowadzenia papieża. 

Na to, czy jego przepowiednie się spełnią należy poczekać. Nawet najwięksi jasnowidze jak np. Nostrodamus podkreślali, że przyszłość jest ruchoma i zmienna i nigdy w 100% nie można jej przewidzieć.